Threat Prevention

Predictive Endpoint DNS Security

Zabezpečte hybridné operácie, či už na mieste alebo na diaľku, pomocou prelomového bezpečnostného riešenia DNS, ktoré kombinuje spravodajstvo o počítačovej kriminalite, strojové učenie a prevenciu založenú na AI, aby sa zabránilo budúcim hrozbám s mimoriadnou presnosťou.

Zabráňte hrozbám zajtrajška už dnes!

Nepretržite a v reálnom čase.

Filter DNS, HTTP and HTTPs traffic​

Filtrovanie návštevnosti DNS, HTTP a HTTPs

91 % online hrozieb používa DNS. Heimdal™ Threat Prevention identifikuje vznikajúce a skryté hrozby, zastavuje kybernetické útoky neodhalené tradičným antivírusom a zatvára stránky s únikom údajov. To všetko bez prerušenia a s minimálnym využitím koncových zdrojov.

Own the present, see the future​​

Buďte pánom prítomnosti a viďte do budúcnosti

S 96% presnosťou pri predpovedaní budúcich hrozieb vám aplikované modelovanie neurónových sietí umožňuje s istotou zvládnuť nastavenia správy DNS vašej spoločnosti a predchádzať všetkým bezprostredným a budúcim scenárom kybernetických hrozieb. Buďte sebavedomí pred ostatnými!

Unleash unique Threat Hunting​

Rozpútajte jedinečný lov hrozieb

Objavte toky škodlivých adries URL a obráťte ich späť k bodu útoku pomocou tohto riešenia na vyhľadávanie hrozieb DNS na koncovom bode bez kódovania! Posilnite svoj tím dokonalými nástrojmi na úplnú transparentnosť a kontrolu nad vašimi koncovými bodmi a sieťou!

HLAVNÉ VÝHODY

Individuálne riešenia zložitých problémov

DNS a DNS-over-HTTPS (DoH) doména

Hľadanie hrozieb mimo DNS pomocou filtrovania návštevnosti DNS-over-HTTPS (DoH) na zastavenie kybernetických útokov a skrytého malvéru, alebo hrozieb zneužívajúcich legitímne zariadenia, aplikácie, alebo cloudové služby.

DoH je revolučné riešenie, ktoré mení pravidlá hry pre hackerov. Threat Hunting nedáva hackerom žiadny priestor, bez ohľadu na protokol pripojenia, kybernetické povedomie spoločnosti, profil alebo odvetvie.

Za hranicami tradičnej detekcie škodlivého softvéru

Prevezmite plnú kontrolu nad komunikáciou DNS, HTTP a HTTPS s jedinečnou inteligenciou hrozieb založenou na ML, ktorá vám umožní presunúť vašu pozornosť od tradičnej detekcie antivírusových hrozieb na vyhľadávanie prevencie! Využite vyhľadávanie hrozieb pomocou Threat-to-Process Correlation na odhalenie pokročilých procesov škodlivého softvéru a zraniteľných používateľov! Získajte komplexnú kontrolu nad tým, čo sa deje vo vašej podnikovej sieti alebo mimo nej, bez potreby neefektívneho softvéru na analýzu hrozieb alebo ďalších bezpečnostných analytikov.

Premyslite si všetko, čo viete o love hrozieb

Najlepší lov malvéru vo svojej triede je na dosah ruky bez problémov s podporou platformy, zastaraných nástrojov na testovanie prieniku alebo nástrojov na detekciu a nápravu zraniteľnosti bez grafického rozhrania. Užívateľsky prívetivé a bezproblémové riešenie, ktoré spĺňa všetky požiadavky vašej spoločnosti na vyhľadávanie hrozieb a dodržiavanie predpisov. Jednotné riadiace centrum s úplným prehľadom o stave vašej hrozby. Kompletné pokrytie koncových bodov a IoT

Plná kompatibilita s akýmkoľvek bezpečnostným riešením

Threat Prevention (prevencia hrozieb) je kompatibilná s akýmkoľvek iným bezpečnostným riešením. Skôr dopĺňa, ako nahrádza, a harmonizuje, ako potláča, a môže byť nainštalovaný vo vašom prostredí za menej ako hodinu. Cloud-based Threat-Intelligence chráni váš najcennejší majetok pred akýmkoľvek typom hrozby, od ľudskej chyby až po sofistikované škodlivé kampane.

Partner kybernetickej

bezpečnosti pre globálne spoločnosti

Jedinečným prístupom ku kybernetickej bezpečnosti Heimdal zabezpečuje budúcnosť niektorých lídrov na trhu tak, ze sa neustále prispôsobuje a vyvíja sledovaním IT zločincov a vývojom prírastkovej inteligencie, aby sa mohli sústrediť na to, čo je pre nich najdôležitejšie – podnikanie.
brother
Makeen
Johansen
aarsleff
royalbank
microsoft
Chránené podniky
0 K+
Opravené zraniteľnosti
0 M+
Prevencie útokov
0 K+

Vyskúšajte zadarmo na 30 dní!

Upozorňujeme, že 30-dňové bezplatné skúšobné obdobie môžeme poskytnúť len spoločnostiam v podnikovom prostredí.
Nežiadajte preto o osobnú potrebu! Pre domáce použitie vyskúšajte produkty Heimdal Home!

1.

Ako prvý krok pri telefonickej konzultácii zhodnotíme vaše potreby, presne aké služby by ste chceli vyskúšať. Potom vás zaregistrujeme na 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu.

2.

Po registrácii dostanete e-mailom potrebné informácie pre prihlásenie a inštaláciu.

3.

Môžete sa sami presvedčiť o možnostiach, ktoré sú súčasťou bezpečnostných riešení Heimdal™!