Ransomware Encryption Protection

Riešenie šifrovania proti ransomvéru

Ransomware Encryption Protection je revolučné riešenie 100% bez škodlivej malvérovej databázy, ktoré chráni zariadenia pred škodlivými pokusmi o šifrovanie spustenými počas útokov ransomware.

Zabráňte hrozbám zajtrajška už dnes!

V reálnom čase, neustále.

Teljeskörű védelem a zsarolóvírus ellen ​

Kompletná ochrana proti ransomvéru

Šifrovacia ochrana proti ransomvéru je najlepšou prvoradou ochranou proti úplnej strate a úniku údajov. Prevezmite kontrolu a buďte o krok pred hackermi, aby ste odolali akémukoľvek typuransomvérového útoku.

Kompatibilis bármilyen antivírus megoldással ​

Kompatibilné s akýmkoľvek antivírusovým riešením

Je univerzálne kompatibilný s akýmkoľvek antivírusovým riešením, ponúka vylepšené detekčné schopnosti pre vašu sieť a je vhodný na zvládanie najsofistikovanejších útokov.

Jelentés és incidens jelentés ​

Hlásenie a hlásenie incidentov

Nahlasovanie je jednoduché. Pomocou ovládacieho panela Heimdal™ môžete zobraziť všetky podrobnosti o incidente so škodlivým kódovaním.

HLAVNÉ VÝHODY

Individuálne riešenia zložitých problémov.

Zníženie detekčnej medzery

Antiransomvérový softvér Heimdal™ Security má najnižšiu mieru falošne pozitívnych výsledkov na trhu vďaka analytickému centru spoločnosti, ktoré nám umožňuje študovať škodlivé správanie v bezpečnom prostredí.

Sledovanie ransomvérových útokov

Staňte sa lovcom alebo detektívom pomocou REP. Pozrite si podrobnosti o incidente, ako sú časové pečiatky, stromové diagramy spätných volaní procesov, skripty PowerShell, uložené hodnoty hash MD5, zoznam operácií čítania alebo zápisu vykonaných počas pokusov o šifrovanie, argumenty príkazového riadku, podpis škodlivého procesu, vlastník a ďalšie.

Účinné proti neznámym útokom

Mimoriadna služba Threat Intelligence od REP je účinná aj proti neznámym alebo neklasifikovaným ransomvérovým útokom vďaka prevádzke bez databázy škodlivého softvéru, čo znamená, že dokáže rýchlo eliminovať hrozby skôr, než budú mať možnosť začať šifrovať vaše súbory.

Partner kybernetickej

bezpečnosti pre globálne spoločnosti

Jedinečným prístupom ku kybernetickej bezpečnosti Heimdal zabezpečuje budúcnosť niektorých lídrov na trhu tak, ze sa neustále prispôsobuje a vyvíja sledovaním IT zločincov a vývojom prírastkovej inteligencie, aby sa mohli sústrediť na to, čo je pre nich najdôležitejšie – podnikanie.
brother
Makeen
Johansen
aarsleff
royalbank
microsoft
Chránené podniky
0 K+
Opravené zraniteľnosti
0 M+
Prevencie útokov
0 K+

Vyskúšajte zadarmo na 30 dní!

Upozorňujeme, že 30-dňové bezplatné skúšobné obdobie môžeme poskytnúť len spoločnostiam v podnikovom prostredí.
Nežiadajte preto o osobnú potrebu! Pre domáce použitie vyskúšajte produkty Heimdal Home!

1.

Ako prvý krok pri telefonickej konzultácii zhodnotíme vaše potreby, presne aké služby by ste chceli vyskúšať. Potom vás zaregistrujeme na 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu.

2.

Po registrácii dostanete e-mailom potrebné informácie pre prihlásenie a inštaláciu.

3.

Môžete sa sami presvedčiť o možnostiach, ktoré sú súčasťou bezpečnostných riešení Heimdal™!