Privileged Access Management

Efektívne a účinné riešenie PAM

Vybudujte skutočne efektívnu a hĺbkovú automatizovanú ochranu s jediným riešením PAM, ktoré zahŕňa ochranu s nulovou dôverou a automaticky odníma privilégiá používateľa, keď sa zistí hrozba. Prekonajte zastarané autorizačné nástroje a ukončite vnútorné hrozby!

Zvýšte a znížte úrovne práv používateľov a spravujte ich potreby používateľov.

Automaticky, za behu, s úplným protokolovaním.

Vészüzemmód, melyben teljesen megbízhat

Núdzový režim, ktorému môžete úplne dôverovať

Bez ohľadu na to, čo sa stane počas pokročilej relácie, systém neustále monitoruje vašu bezpečnosť. Je to jediné riešenie Privileged Access Management, ktoré automaticky ukončí reláciu používateľa, keď sa na zariadení používateľa zistí hrozba.

Kapcsolja be a robotpilótát

Zapnite autopilota

Zvýšená mobilita, čas strávený schvaľovaním alebo odmietaním žiadostí sa výrazne skráti. Zvýšte a znížte autorizáciu používateľa z vášho mobilného telefónu odkiaľkoľvek na svete! Prevezmite kontrolu nad vlastným rozhraním PAM a vytvorte procesy schvaľovania alebo odmietnutia, nastavte vlastné povolenia pre skupinu AD a obdobie eskalácie, odstráňte existujúce práva miestneho správcu a ďalšie nastavenia!

Azonosítsa és távolítsa el a rejtett sebezhetőségeket

Identifikujte a odstráňte skryté zraniteľnosti

Vedeli ste, že PAM vám môže pomôcť odstrániť zraniteľnosti operačného systému a webového prehliadača? Vďaka správe privilegovaného prístupu možno 93 % zraniteľností operačného systému Windows a 100 % všetkých zraniteľností špecifických pre prehliadač odstrániť odstránením existujúcich práv správcu systému.

HLAVNÉ VÝHODY

Individuálne riešenia zložitých problémov

Jednoduchosť v celej svojej kráse

Privileged Access Management má jednoducho použiteľné a pôsobivé rozhranie, ktoré poskytuje plnú kontrolu nad pokročilou reláciou používateľa. Schvaľujte alebo odmietnite žiadosti z palubnej dosky, alebo počas cesty zo svojho mobilného zariadenia! Sledujte relácie, blokujte zvýšené vykonávanie systémových súborov, odvolávajte administrátorské práva používateľov aj okamžite, nastavte zvýšené trvanie relácie a po skončení relácie okamžite zastavte systémové procesy!

Zvýšená bezpečnosť

Vnútorné hrozby sú čoraz nebezpečnejšie. Zaobchádzajte s nimi podľa svojich predstáv pomocou najlepších dostupných nástrojov! Privileged Access Management vytvára ďalšiu vrstvu zabezpečenia, ktorá zabraňuje šíreniu malvéru po sieti – automatickým zrušením privilégií, keď sa na počítači s vyššími privilégiami zistí hrozba. Prevencia, ochrana, bezpečnosť vo vnútri aj mimo siete.

Efektívne nástroje auditu

Nástroje bezpečnostného auditu môžu zvýšiť vaše obchodné náklady. Pokročilý analyzátor údajov Heimdal PAM pomáha vyšetrovať incidenty a vykonáva pravidelné bezpečnostné kontroly. Okamžite poskytuje grafické správy o detailoch ovplyvneného zariadenia, priemernom trvaní eskalácie, eskalovaných používateľoch alebo súboroch, súboroch spustených počas eskalácie a ďalšie.

Viac ako správa používateľských práv

Choďte nad rámec správy privilégií! S Heimdal môžete ľahko overiť súlad s normami NIST AC-5 a NIST AC-1.6, čo vašim zákazníkom a partnerom poskytne pokoj. Skombinujte ho s modulom Application Control na ovládanie aplikácií, používateľov a procesov, alebo s antivírusovou ochranou novej generácie, a vytvorte sekundárny bezpečnostný štít. Možnosti sú nekonečné. Ste pripravený na budúcnosť správy prístupu.

Partner kybernetickej

bezpečnosti pre globálne spoločnosti

Jedinečným prístupom ku kybernetickej bezpečnosti Heimdal zabezpečuje budúcnosť niektorých lídrov na trhu tak, ze sa neustále prispôsobuje a vyvíja sledovaním IT zločincov a vývojom prírastkovej inteligencie, aby sa mohli sústrediť na to, čo je pre nich najdôležitejšie – podnikanie.
brother
Makeen
Johansen
aarsleff
royalbank
microsoft
Chránené podniky
0 K+
Opravené zraniteľnosti
0 M+
Prevencie útokov
0 K+

Vyskúšajte zadarmo na 30 dní!

Upozorňujeme, že 30-dňové bezplatné skúšobné obdobie môžeme poskytnúť len spoločnostiam v podnikovom prostredí.
Nežiadajte preto o osobnú potrebu! Pre domáce použitie vyskúšajte produkty Heimdal Home!

1.

Ako prvý krok pri telefonickej konzultácii zhodnotíme vaše potreby, presne aké služby by ste chceli vyskúšať. Potom vás zaregistrujeme na 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu.

2.

Po registrácii dostanete e-mailom potrebné informácie pre prihlásenie a inštaláciu.

3.

Môžete sa sami presvedčiť o možnostiach, ktoré sú súčasťou bezpečnostných riešení Heimdal™!