Patch and Asset Management

Inštalácia, ladenie a správa inventára softvéru

Automatizujte správu zraniteľností (Patch and AssetManagement) a ušetrite drahocenný čas a zdroje s riešením, ktoré umožňuje okamžité nasadenie a opravy produktov spoločnosti Microsoft, softvéru tretích strán a samostatne vyvinutého softvéru, odkiaľkoľvek na svete, podľa akéhokoľvek plánu, s plnou viditeľnosťou a podrobnou kontrolou nad celý softvérový balík.

Riešenie pre všetky potreby inštalácie a riešenia problémov v jednom produkte.

Nainštalujte a vylepšite svoj softvér! Odstráňte zraniteľnosť! Uistite sa, že váš softvér je kompatibilný!

HLAVNÉ VÝHODY

Individuálne riešenia zložitých problémov

Vysoko prispôsobiteľné nastavenie

Použite to, ako chcete. Prispôsobte si plány opráv alebo aktualizácií, vynucujte aktualizácie používateľom alebo skupinám AD, odstráňte nestabilné verzie softvéru, alebo si sadnite, oddýchnite si a nechajte Patch & Asset Management zistiť, čo je najlepšie pre vaše zraniteľné miesta a softvér z hľadiska liečby.

Voliteľné aktualizácie kvality od spoločnosti Microsoft sú jednoduché

Voliteľné aktualizácie kvality od spoločnosti Microsoft sa ťažko implementujú, ťažko sa spravujú a nemožno ich predvídať. Patch & Asset Management umožňuje rýchle a bezbolestné nasadenie aktualizácií kvality od spoločnosti Microsoft a testovanie pred nasadením z hľadiska kompatibility s podnikovými systémami.

Nemusíte to testovať, pretože to bolo testované viackrát

Všetky opravy, aktualizácie, súhrny, hotfix a bezpečnostné balíky sú pred pridaním do vášho cloudu Heimdal™ testované, adware vyčistený a prebalený. Zapuzdrenie HTTPS zaisťuje ochranu údajov počas prenosu. Nie je potrebná veľká šírka pásma, pretože Patch & Asset Management používa lokálne P2P na distribúciu a nasadenie opráv namiesto modelov klient-server.

Najkratší čas oneskorenia „od výrobcu ku koncovému bodu“.

Patch & Asset Management má najkratšiu latenciu od výrobcu ku koncovému používateľovi: menej ako 4 hodiny vrátane testovania a prebaľovania. Po nahratí Heimdal do cloudu je možné testovaný balík distribuovať a nainštalovať.

Vlastné vylepšenia a opravy

Správcovia IT môžu automatizovať opravu alebo aktualizáciu interného softvéru pomocou skriptov príkazového riadka. Všetky balíčky sú pred inštaláciou zašifrované. Keď je váš balík v cloude, je ľahko dostupný, takže sa môžete sústrediť na to, čo je pre vašu firmu dôležité.

Partner kybernetickej

bezpečnosti pre globálne spoločnosti

Jedinečným prístupom ku kybernetickej bezpečnosti Heimdal zabezpečuje budúcnosť niektorých lídrov na trhu tak, ze sa neustále prispôsobuje a vyvíja sledovaním IT zločincov a vývojom prírastkovej inteligencie, aby sa mohli sústrediť na to, čo je pre nich najdôležitejšie – podnikanie.
brother
Makeen
Johansen
aarsleff
royalbank
microsoft
Chránené podniky
0 K+
Opravené zraniteľnosti
0 M+
Prevencie útokov
0 K+

Vyskúšajte zadarmo na 30 dní!

Upozorňujeme, že 30-dňové bezplatné skúšobné obdobie môžeme poskytnúť len spoločnostiam v podnikovom prostredí.
Nežiadajte preto o osobnú potrebu! Pre domáce použitie vyskúšajte produkty Heimdal Home!

1.

Ako prvý krok pri telefonickej konzultácii zhodnotíme vaše potreby, presne aké služby by ste chceli vyskúšať. Potom vás zaregistrujeme na 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu.

2.

Po registrácii dostanete e-mailom potrebné informácie pre prihlásenie a inštaláciu.

3.

Môžete sa sami presvedčiť o možnostiach, ktoré sú súčasťou bezpečnostných riešení Heimdal™!