Remote Desktop

Podporte svojich používateľov kdekoľvek na svete

Riešenie vzdialeného prístupu a podpory kompatibilné s Windows, Mac a Android. Jednoducho sa spojte so svojimi zamestnancami a zákazníkmi na rôznych zariadeniach. Bezpečné, pripravené na použitie, kompatibilné, s ohromujúcim vizuálom a stabilným vzdialeným pripojením.

Pripojte sa kedykoľvek a kdekoľvek.

Pripojte sa bezpečne. Zdieľajte obsah. Zaznamenajte relácie.

Multi-OS support

Podpora viacerých OS

Jednoduché pripojenie k akémukoľvek zariadeniu a operačnému systému. Oslovte svojich zamestnancov kdekoľvek a kedykoľvek z webu alebo desktopového agenta.

Remote support collaboration

Spolupráca na diaľku

Ukončenie hovoru vás môže stáť vašich zákazníkov. Vzdialená plocha vám umožňuje pozvať viac priaznivcov na rovnakú reláciu.

Content sharing and collaboration features

Funkcie zdieľania obsahu a spolupráce

Zdieľajte súbory, médiá a čokoľvek medzi tým. Spolupracujte, nielen priamo, pomocou výkonných funkcií spolupráce Vzdialenej plochy. Všetko, čo potrebujete, na jedno kliknutie.

HLAVNÉ VÝHODY

Jedinečné riešenia pre pokročilé problémy

Spojenie bez agentov

Vzdialená plocha od spoločnosti Heimdal™ podporuje komunikáciu medzi agentmi, medzi dashboardom a agentom, a medzi agentom a ne-agentom. Spojte sa so svojimi zamestnancami kedykoľvek a kdekoľvek z palubnej dosky Heimdal™ alebo z vášho desktopového agenta. Klient alebo zákazník nie je súčasťou vašej lokálnej skupiny alebo siete? Použite svoj informačný panel a pozvite ich na reláciu vzdialenej podpory. Nie je potrebné inštalovať ďalší softvér.

Vylepšené zabezpečenie vzdialenej relácie

Vzdialená plocha ponúka špičkovú ochranu pre všetky typy relácií – dvojité šifrovanie s RSA 2048/4096 a AES-256 a viacfaktorové overenie (MFA).

Pripojte viac produktov Heimdal™

Necítite sa dostatočne bezpečne? Pridajte ešte viac riešení Heimdal™ na posilnenie vašej bezpečnosti. Privileged Access Management (PAM) a Application Control (AC) pre zvýšenie relácie a zvýšenú kontrolu nad prostredím spustenia súborov, Next-Gen Antivirus s Ransomware Encryption Protection (REP) pre súborový malvér a ďalšie. Zabezpečte svoje vzdialené pripojenia teraz!

Partner kybernetickej

bezpečnosti pre globálne spoločnosti

Jedinečným prístupom ku kybernetickej bezpečnosti Heimdal zabezpečuje budúcnosť niektorých lídrov na trhu tak, ze sa neustále prispôsobuje a vyvíja sledovaním IT zločincov a vývojom prírastkovej inteligencie, aby sa mohli sústrediť na to, čo je pre nich najdôležitejšie – podnikanie.
brother
Makeen
Johansen
aarsleff
royalbank
microsoft
Chránené podniky
0 K+
Opravené zraniteľnosti
0 M+
Prevencie útokov
0 K+

Vyskúšajte zadarmo na 30 dní!

Upozorňujeme, že 30-dňové bezplatné skúšobné obdobie môžeme poskytnúť len spoločnostiam v podnikovom prostredí.
Nežiadajte preto o osobnú potrebu! Pre domáce použitie vyskúšajte produkty Heimdal Home!

1.

Ako prvý krok pri telefonickej konzultácii zhodnotíme vaše potreby, presne aké služby by ste chceli vyskúšať. Potom vás zaregistrujeme na 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu.

2.

Po registrácii dostanete e-mailom potrebné informácie pre prihlásenie a inštaláciu.

3.

Môžete sa sami presvedčiť o možnostiach, ktoré sú súčasťou bezpečnostných riešení Heimdal™!