Email Security

Email Security Protection Solution

Heimdal Security riešenie na ochranu cloudových a lokálnych e-mailových systémov, ktoré kombinuje podporu Office 365 s vlastným systémom, aby sa zabránilo e-mailovým hrozbám a útokom na dodávateľské reťazce.

Predbehnite zajtrajšie hrozby už dnes. V reálnom čase, kedykoľvek.

Zastavte e-mailový malvér, škodlivé adresy URL, phishing a ransomvér.

Redefining spam filters

Reinterpretácia spamových filtrov

Heimdal™ Email Security je viac než len priemerný spamový filter. Vstúpte do novej éry ochrany e-mailov, ktorá kombinuje špičkovú technológiu Threat Intelligence s ľudskými znalosťami!

Full email protection

Úplná ochrana
e-mailov

Či už ide o odchádzajúce alebo prichádzajúce e-maily, staráme sa o bezpečnosť. Ľahko použiteľné riešenie „Nastav a zabudni“, ktoré monitoruje celú e-mailovú prevádzku v reálnom čase.

Deep scanning approach

Prístup so hlbokého skenovania

Pre hackerov je veľmi jednoduché skryť škodlivý obsah v e-maile. Na zničenie celej štruktúry stačí jediné kliknutie oklamaného používateľa. Chráňte svoje e-mailové servery a účty s dôverou.

HLAVNÉ VÝHODY

Individuálne riešenia zložitých problémov

Viacvrstvová ochrana

Heimdal™ Email Security je typ ochrany elektronickej pošty, ktorú potrebuje vaša vzdialená a lokálna pracovná sila. Každý e-mail skúmame na zneužitie osobných údajov iných ľudí, riziká úniku dát a iné hrozby. Prílohy súborov sú predvolene kontrolované a zablokované, ak obsah vyzerá podozrivo.

Bezpečná implementácia

E-mailové prílohy pochádzajúce mimo spoločnosti môžu obsahovať veľa nebezpečenstiev. Hĺbkový skener príloh Email Security zaisťuje, že sa na pracovné stanice nedostane žiadny škodlivý kód.

Logovanie a podávanie správ

Kompletné e-mailové výkazy pre protokolovanie, súlad a požiadavky na audit. Udalosti klasifikované ako incidenty sa zaznamenávajú a zobrazujú v celom rozsahu na centrálnom webovom rozhraní Heimdal™.
Chránené podniky
0 K+
Opravené zraniteľnosti
0 M+
Prevencie útokov
0 K+

Partner kybernetickej

bezpečnosti pre globálne spoločnosti

Jedinečným prístupom ku kybernetickej bezpečnosti Heimdal zabezpečuje budúcnosť niektorých lídrov na trhu tak, ze sa neustále prispôsobuje a vyvíja sledovaním IT zločincov a vývojom prírastkovej inteligencie, aby sa mohli sústrediť na to, čo je pre nich najdôležitejšie – podnikanie.
brother
Makeen
Johansen
aarsleff
royalbank
microsoft

Vyskúšajte zadarmo na 30 dní!

Upozorňujeme, že 30-dňové bezplatné skúšobné obdobie môžeme poskytnúť len spoločnostiam v podnikovom prostredí.
Nežiadajte preto o osobnú potrebu! Pre domáce použitie vyskúšajte produkty Heimdal Home!

1.

Ako prvý krok pri telefonickej konzultácii zhodnotíme vaše potreby, presne aké služby by ste chceli vyskúšať. Potom vás zaregistrujeme na 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu.

2.

Po registrácii dostanete e-mailom potrebné informácie pre prihlásenie a inštaláciu.

3.

Môžete sa sami presvedčiť o možnostiach, ktoré sú súčasťou bezpečnostných riešení Heimdal™!