Email Fraud Prevention

Zabráňte kompromitácii obchodných e-mailov a pokusom o podvod

125 vektorov analýzy v spojení so živým spravodajstvom o hrozbách vám umožňuje identifikovať a zastaviť kompromitáciu obchodných e-mailov, podvody s generálnym riaditeľom, phishing a komplexný malvér ešte pred kompromitáciou.

Zabrániť e-mailovým podvodom

Nikdy sa neobávajte podvodných faktúr a podvodníkov s generálnymi riaditeľmi.

Fight back against e-fraud

Bojujte proti elektronickým podvodom

Heimdal™ Fraud Prevention berie boj proti hackerom. Získajte späť svoje riadenie tým, že budete chrániť svoje e-mailové účty pred útokmi typu Business Email Compromise a Vendor Email Compromise.

Advanced email scanning technology

Pokročilá technológia skenovania e-mailov

Použitie 125 vektorov analýzy na ochranu vašich e-mailových schránok a obchodného majetku. V doručenej pošte už na vás nečakajú žiadne prekvapenia.

Multi-language support

Podporuje viacero jazykov

Hackeri sa pokúsia obísť vašu obranu rôznymi prostriedkami, vrátane jazykových zmien. Fraud Prevention by Heimdal™ podporuje viacero jazykov, čím sa zvyšuje presnosť detekcie zmeny e-mailu.

Hlavné funkcie

Jedinečné riešenia pre pokročilé problémy

Zvýšte návratnosť investícií, znížte šance na podvody

Priamo znížte peňažné straty v dôsledku podvodných faktúr. Znížte počet podvodov s poštou v dôsledku podvodníkov s generálnymi riaditeľmi a negatívneho vplyvu na značku.

Stroj spĺňa ľudské znalosti

Heimdal™ Fraud Prevention, ktorý kombinuje automatické skenovanie pre kompromitáciu e-mailových účtov a detekciu podvodov s ľudskými odbornými znalosťami, dokáže identifikovať a zastaviť útoky skôr, ako spôsobia škodu vašej firme.

Znížte pracovné zaťaženie

Vyhnite sa komplikovať všetky postupy pri verbálnych a písomných dvojitých kontrolách donekonečna. Nikdy nemôžete byť príliš opatrní, ale nemôžete premeniť všetky operácie na byrokratické nočné mory, utopené v dodatočných podpisoch, kontrole a opätovnom overovaní všetkých premenných.
Chránené podniky
0 K+
Opravené zraniteľnosti
0 M+
Prevencie útokov
0 K+

Partner kybernetickej

bezpečnosti pre globálne spoločnosti

Jedinečným prístupom ku kybernetickej bezpečnosti Heimdal zabezpečuje budúcnosť niektorých lídrov na trhu tak, ze sa neustále prispôsobuje a vyvíja sledovaním IT zločincov a vývojom prírastkovej inteligencie, aby sa mohli sústrediť na to, čo je pre nich najdôležitejšie – podnikanie.
brother
Makeen
Johansen
aarsleff
royalbank
microsoft

Vyskúšajte zadarmo na 30 dní!

Upozorňujeme, že 30-dňové bezplatné skúšobné obdobie môžeme poskytnúť len spoločnostiam v podnikovom prostredí.
Nežiadajte preto o osobnú potrebu! Pre domáce použitie vyskúšajte produkty Heimdal Home!

1.

Ako prvý krok pri telefonickej konzultácii zhodnotíme vaše potreby, presne aké služby by ste chceli vyskúšať. Potom vás zaregistrujeme na 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu.

2.

Po registrácii dostanete e-mailom potrebné informácie pre prihlásenie a inštaláciu.

3.

Môžete sa sami presvedčiť o možnostiach, ktoré sú súčasťou bezpečnostných riešení Heimdal™!