Application Control

Najjednoduchší spôsob ovládania vykonávania aplikácií

Riešenie správy aplikácií pre whitelisting a blokovanie spustených aplikácií. Prispôsobte živé relácie, zaznamenávajte všetko na cestách a zabráňte používateľom spúšťať škodlivý softvér.

Zabráňte neoprávnenému spúšťaniu aplikácií.

Správa IT bez námahy.

Multiple ways to allow or block apps

Viacero spôsobov, ako povoliť alebo zablokovať aplikácie

Kontrola aplikácií umožňuje používateľom povoliť alebo zablokovať spustenie aplikácie viacerými spôsobmi: cesta k súboru, vydavateľ, certifikát, názov dodávateľa, názov softvéru, MD5 a ďalšie. Výber je na tebe.

Automatic approval or denial flow

Tok automatického schválenia alebo odmietnutia

96% presnosť pri predpovedaní budúcich hrozieb pomocou modelovania aplikovaných neurónových sietí vám umožňuje s istotou vlastniť nastavenie správy DNS vašej spoločnosti a brániť všetkým okamžitým a budúcim scenárom kybernetických hrozieb. Udržíte sa vpredu s úplnou istotou.

Dual Modes Operation

Prevádzka v dvoch režimoc

Vrstvy po vrstvách zrnitosti. Kontrola aplikácií funguje v aktívnom aj pasívnom režime. Prevezmite kontrolu nad reláciou svojho používateľa alebo si sadnite a nechajte aplikáciu App Control utkať svoje čaro.

HLAVNÉ VÝHODY

Jedinečné riešenia pre pokročilé problémy

Kombinácia kontroly aplikácií s riadením prístupu

Uvoľnite spustenie svojej aplikácie v relácii na plný plyn s ďalšími funkciami riadenia prístupu tým, že skombinujete modul App Control s privilegovanou správou prístupu. Kontrola aplikácií cez PAM umožňuje vysoko prispôsobiteľné administrátorské relácie, ktoré vám poskytujú zbrane, ktoré potrebujete na ochranu citlivých pamäťových oblastí, bránenie bočnému pohybu vo vašej sieti a ochranu vášho obchodného majetku.

Kombinácia kontroly aplikácií s riadením prístupu

Preskúmajte nové funkcie prehľadov. Modul prehľadov App Control vám môže pomôcť získať ďalší prehľad o vašej zvýšenej používateľskej relácii – otvorené aplikácie, procesy zvýšené na reláciu, volané nadradené procesy, požadované služby a ďalšie. Zefektívnite tok odmietnutia aplikácie/schválenia pomocou historických spustení, čo je funkcia, ktorá vám umožňuje prispôsobiť budúce zvýšené relácie analýzou minulých relácií.

Jednoduchosť použitia

Manipulácia s aplikáciami a procesmi sa zvyčajne vykonáva pomocou nástroja vzdialeného prístupu. Zbavte sa prostredníka a skočte priamo do akcie. Použite pasívny režim kontroly aplikácií na živé sledovanie, sledovanie založené na pravidlách, alebo definujte pravidlá sami. Každý bajt zhromaždených informácií sa privádza priamo na váš informačný panel, kde si môžete pozrieť podrobnosti relácie, ďalej upravovať parametre interakcií s používateľmi, denníky žiadostí a ďalšie!

Prepracovanie produktivity

Dajte „zbohom“ zastaraným nástrojom založeným na koncových bodoch s komplikovanými možnosťami licencovania a problémami so škálovateľnosťou. Kontrola aplikácií zaistí, že vaše toky budú presadzované v celej organizácii, čo vám poskytne pokoj a čas sústrediť sa na iné dôležité organizačné oblasti.

Partner kybernetickej

bezpečnosti pre globálne spoločnosti

Jedinečným prístupom ku kybernetickej bezpečnosti Heimdal zabezpečuje budúcnosť niektorých lídrov na trhu tak, ze sa neustále prispôsobuje a vyvíja sledovaním IT zločincov a vývojom prírastkovej inteligencie, aby sa mohli sústrediť na to, čo je pre nich najdôležitejšie – podnikanie.
brother
Makeen
Johansen
aarsleff
royalbank
microsoft
Chránené podniky
0 K+
Opravené zraniteľnosti
0 M+
Prevencie útokov
0 K+

Vyskúšajte zadarmo na 30 dní!

Upozorňujeme, že 30-dňové bezplatné skúšobné obdobie môžeme poskytnúť len spoločnostiam v podnikovom prostredí.
Nežiadajte preto o osobnú potrebu! Pre domáce použitie vyskúšajte produkty Heimdal Home!

1.

Ako prvý krok pri telefonickej konzultácii zhodnotíme vaše potreby, presne aké služby by ste chceli vyskúšať. Potom vás zaregistrujeme na 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu.

2.

Po registrácii dostanete e-mailom potrebné informácie pre prihlásenie a inštaláciu.

3.

Môžete sa sami presvedčiť o možnostiach, ktoré sú súčasťou bezpečnostných riešení Heimdal™!